Original Smokehouse Beef Jerky
Savory, smoky, and unapologetically classic.
$8.99
269 units available across variants
Savory, smoky, and unapologetically classic.
Ingredients: Beef, soy sauce, brown sugar, Worcestershire sauce, garlic powder, onion powder, black pepper, natural smoke flavor.
Allergens: Contains soy. May contain traces of wheat.
Shelf Life: 12 months unopened
Storage: Store in a cool, dry place. Refrigerate after opening for best freshness.
Nutrition Facts
| Serving Size | 1 oz (28g) |
|---|---|
| Servings Per Container | 2 per 2 oz bag |
| Calories | 80 |
| Total Fat | 1.50 g |
| Sodium | 520.00 mg |
| Total Carbohydrates | 6.00 g |
| Total Sugars | 5.00 g |
| Protein | 10.00 g |
Values are sample placeholders and should be updated with final lab or packaging data.
Related Products
A peppery, savory bite with steakhouse attitude.